Witamy na stronie Dobra Edukacja


Rewolucyjne e-nauczanie

W obecnych czasach dysponujemy tak wieloma udogodnieniami, o których do nie dawno byśmy nie pomyśleli.

To niesamowite zwłaszcza patrząc w przeszłość, jak o wiele trudniej mieli nasi przodkowie. Edukacja niegdyś była dostępna tylko dla nielicznych, zwłaszcza elit i ludzi bogatych. Co ciekawe, kiedyś naukę podejmować mogli jedynie chłopcy. Dopiero z czasem edukować mogły się także dziewczynki. Dzisiaj taka sytuacja w cywilizacji zachodniej jest nie do pomyślenia. Chodzenie do szkoły do osiemnastego roku życia jest obowiązkiem. Za złamanie takiego nakazu grozi kara pozbawienia wolności dla rodziców lub opiekunów dziecka. Bez wyjątku, każde dziecku musi się uczyć. W przypadku, kiedy dziecko wagaruje i zaniedbuje swoje wyniki w nauce, zwykle skazane jest powtarzać klasę.

Dzisiejsza cywilizacja pokazuje, że może być niezależni do pewnego stopnia.

Nakaz nauki jest oczywisty, ale jak się okazuje dziecko wcale nie musi fizycznie uczęszczać do placówki jaką jest szkoła. Nauczanie wczesnoszkolne oraz szkołę podstawową może ukończyć dzisiaj dziecko w innej formie. Taką formą jest rewolucyjne e-nauczanie. Dziecko nie wychodząc z domu oczywiście pod okiem rodziców może się uczyć. Oczywiście jest to wspaniałe rozwiązanie dla dzieci zamieszkujących zagranicę. Dzisiaj takie możliwości mają dzieci mieszkające w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, ale oczywiście również w Polsce. Niekiedy bywają sytuacje, iż dziecko nie powinno uczęszczać do szkoły na przykład ze względów zdrowotnych. Rewolucyjne e-nauczanie to rewelacyjna alternatywa zwykłej publicznej szkoły. Co najważniejsze podejście do ucznia jest tutaj indywidualne, w kwestii rodziców leży tutaj rozwój dziecka, a nie nauczyciela, które czasami po prostu nie ma możliwości na indywidualne podejście do każdego ucznia z osobna.

Forma nauki jaką jest rewolucyjne e-nauczanie jest normalny procesem przyswajania i rozwijania wiedzy u dziecka.

Program jest doskonale opracowany i przygotowany. Dziecko ma możliwość powtarzania wiedzy i robienia sobie z niej powtórek, a co najważniejsze ma o wiele więcej czasu wolnego dla siebie, niż jak to jest w przypadku zwykłej szkoły, gzie po powrocie do domu resztę czasu przeznacza na prace domowe. Pod koniec przeprowadzane są specjalne egzaminy, którą umożliwiają promocję do kolejnej klasy i otrzymanie świadectwa MEN.

<< Wróć do poprzedniej strony