Witamy na stronie Dobra Edukacja


Biuro księgowe w Manchester - jakie dokumenty mogą przygotować jego pracownicy?

Biuro księgowe w Manchester, jak tysiące biur w całej Wielkiej Brytanii, może załatwić wiele spraw związanych z finansami, administracją i zarządzaniem dobrami osobistymi.


Mogą przygotować dokumenty związane z rejestracją spółek (Limited, Self-Employed, Partnership). Również mogą sporządzać dokumenty dotyczące zwrotów podatku (P45, P60), wypłat dla pracowników, czy co miesięcznych opłat za media. Zajmują się też rejestracją u lekarza albo pomogą z wymianą prawa jazdy. Następnie zajmują się podaniami o ubezpieczeniami na życie, zdrowie czy od wypadku, pomogą w dialogu z angielskimi bankami przy podaniu o kredyt. W Twoim imieniu załatwią anulowanie kar za nieterminowe opłaty, a nawet załatwią zmianę adresu. Pomogą również przy składaniu aplikacji o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Do ich obowiązków należą tłumaczenia przysięgłe, które wymagane są przy niektórych rodzajach dokumentów urzędowych. Prowadzą też korespondencje z angielskimi urzędami za Ciebie!


Biuro księgowe w Manchester pomoże Ci również przygotować dokumenty potrzebne przy staraniu się o mieszkanie socjalne w Council albo poświadczą za Ciebie w Agencji Nieruchomości. W imieniu osób o niskich dochodach, Biura Księgowe mogą ubiegać się o wypłatę różnych zasiłków: Child Benefit, Child Tax, Working Tax Credit, Maternity Pay, Housing Benfit i Council Tax Benfit.


Jest to wielkie ułatwienie dla człowieka, który stara się odnaleźć w nowe rzeczywistości administracyjnej, gdzie potrafi przytłoczyć samo w stanie w kolejce, by załatwić zmianę adresu. Biura księgowe to wybawienia, a korzystanie z ich usług ułatwia nam życie. Potrafią oni przygotować każdy ważniejszy dokument, który potrzebny jest mieszkańcowi Wysp, aby tam uczciwie mieszkać i pracować.

<< Wróć do poprzedniej strony